Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Dach solarny Tesla Sun jest rozwiązaniem godnym XXI w., zastępuje zwykły dach, dostarczając bezpłatnej energii dla całego budynku. To rewolucyjna idea, która staje się właśnie rzeczywistością i bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tej pozytywnej rewolucji, gdyż niezmiernie rzadko taka się zdarza, jeśli w ogóle miała do tej pory precedens. Dach solarny zmienia dotychczasowy paradygmat, usuwa konieczność swoistego, chorobliwego wyścigu pośród konkurencji, w którym producenci licytują się ilością kilowatów, jaką można wyciągnąć z jak najmniejszej powierzchni. To dobre dla farm fotowoltaicznych, fabryk prądu, ale w tym konkretnym przypadku nie o to chodzi, przynajmniej nie to jest najważniejsze, ponieważ dach solarny stanowi całość i zabezpiecza potrzeby energetyczne domu przy pełnym zachowaniu jego estetyki, niezaburzonej poprzyczepianymi do dachu panelami.

Oczywiście zastosowane ogniwa monokrystaliczne są najwyższej jakości, podobnie jak pozostałe materiały. W tej technologii nie wykonuje się fragmentu dachu, tylko mówimy o całym, estetycznym, nowoczesnym w pełni funkcjonalnym oraz praktycznym dachu solarnym, którego moc dla średniej wielkości domu sięgająca 10-15 kWp to dostatek energii ze sporym naddatkiem.

Naturalnie, nie jest to rozwiązanie dla wszystkich, przynajmniej na obecnym etapie, tylko dla tych, którzy gotowi są ponieść nieco wyższe koszty, ciesząc się za to walorami estetyczno-praktycznymi oraz dołączając do grona innowatorów, wizjonerów budujących naszą cywilizację.

Miło nam poinformować, że nowoczesne, profilowane dachówki solarne Tesla Sun są już w drodze do Wrocławia, będą u nas fizycznie za kilka dni. Od połowy marca zaczynamy przyjmować zamówienia na realizację dachów solarnych w Polsce. Zapraszamy do współpracy architektoniczne biura projektowe, inwestorów prywatnych oraz samorządowych.

 

Dach solarny Tesla SunDach solarny Tesla Sun

 

Tesla Sun TileTesla Sun Tile

  

Tesla Sun TileTesla Sun Tile

 

Tesla Sun TileTesla Sun Tile

 

Tesla Sun TileTesla Sun Tile

 

ParametryParametry

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?